Шкіра Wollsdorf

РЕСПЕКТ КОМФОРТ поставляє в Україну високоякісну натуральну шкіру  Wollsdorf Leder, виробництва Австрії. Це екологічно чистий матеріал, який завжди буде в моді. Його відрізняють по красі, елегантності, пластичності і практич ності. Натуральна шкіра піддається особливій вироблення, в результаті якої підвищується міцність і стійкість до стирання , до потрапляння прямих сонячних променів і перепаду температур. Будь-дизайн з натуральної шкіри Wollsdorf Leder подчернёт індивідуальність і характер вироби, будь це салон автомобіля, інтер’єр яхти або літака, або просто, ваш розкішний диван з кріслами.

РЕСПЕКТ КОМФОРТ пропонує шкіру для тюнінгу інтер’єру салонів автомобілів.

Wollsdorf Leder є провідним постачальником для автоіндустрії – Audi, BMW, DaimlerChrysler, Ferrari, Jaguar, Lamborghini, Landrover, Maserati, MAN, McLaren, Nissan, Opel, Peugeot, Porsche, Renault, Skoda, Volvo, VW, Ford, Honda, Toyota.

Шкіра Wollsdorf Leder унікальна за своїм походженням – це частина природи. Сировина надходить з європейського альпійського регіону, що відбивається в природності і елегантності. Природа залишає свій унікальний слід на кожній окремій шкурі, що перетворює шкіру в високоякісний продукт, який не має рівних. Відчуйте різницю!

Wollsdorf Leder – це продукт поєднання високих технічних вимог і натуральності, характеру і індивідуальності вироби з натуральної шкіри. Вам потрібні несподівані рішення? Немає проблем! Звертайтеся до нас, і ми підберемо шкіру, яка підходить виключно Вашому автомобілю.

wol2 (2)

РЕСПЕКТ КОМФОРТ надає Вашим вибором наступні колекції шкіри Wollsdorf Leder:

-Dakota (шкіра з великим тисненням *)

-Catania (шкіра із середнім тисненням **)

-Nappa Exclusive (шкіра гладенька, без тиснення)

-Ambassador (гладка шкіра для авто та авіації)

-Paloma (майже гладка шкіра, з легким тисненням-павутинкою, для авто і меблів)

-Emotion (гладка стрейчева шкіра для рулів)

-Nappa Cool (Холодна шкіра, Глак без тиснення)

-Nasca (шкіра з дрібним зернистим тисненням)

-Nora (шкіра з дуже дрібним зернистим тисненням)

* Шкіра заводської програми BMW

** Шкіра заводської програми Mercedes Benz

Всі колекції мають морські сертифікати, що передбачає використання шкіри в агресивному морському середовищі.