Респект Комфорт

Компанія РЕСПЕКТ КОМФОРТ є єдиним ексклюзивним дистриб’ютором тюнинговой Alcantara® для автомобілів і натуральної шкіри Wollsdorf Leder.

Наша мета – надати нашому клієнтові всі найкращі матеріали, що застосовуються провідними світовими автовиробниками, для пошиття салонів автомобілів.

 

Працюємо з матеріалами відомих брендів:

Алькантара – це красиво, комфортно і престижно.
Alcantara® – це високий стиль і елегантність італійського шику і японської технологічності. Наша компанія єдина, хто вже багато років надає клієнту ОРИГІНАЛЬНИЙ матеріал від виробника. Фабрична Алькантара проводиться в рулонах, шириною не менше 150 см (142 см робочої поверхні + кромка). Будь-які матеріали, в вигляді вузьких рулонів, відрізів, тканини на повсті, або на самоклейках, так звана «самоклеящаяся Алькантара», є чистої води контрафактом і до цієї Alcantara не має ніякого відношення. Кожен колір Алькантара в каталозі має свій оригінальний і постійний артикул, за яким навіть через багато років можна купити точно такий же колір. Визначальним фактором автентичності Alcantara є наявність фірмового клейма на кромці рулону кожні 1,5 м. Звертайте увагу на ціну! Гарне і якісне – дешевим не буває.

Респект Комфорт – прямий постачальник натуральної шкіри від виробника Wollsdorf Leder. Наша фірма надає найширшу гаму продукції з постійно поновлюваними каталогами безпосередньо в Україні та під замовлення. Виробництво шкіри знаходиться в екологічно чистій зоні Австрії, звідки і використовує свою сировину. Цим гарантується виняткова якість матеріалу, мінімальна кількість шрамів і слідів від укусів комах, що не може забезпечити переважна більшість інших виробників. Кожна шкіра Вольсдорф має свій зашифрований код, вибитий на шкурі, що визначає процес від місця випасу до кінцевого виробу. Шкури без такого коду не є мануфактурними і, як правило, не високої якості.

 

 

Клей KLEIBERIT, виробництва Німеччини є контактним клеєм багатостороннього використання. Ми пропонуємо клей тільки кращого виробника в Німеччині. Клей Kleiberit дуже добре себе зарекомендував при склеюванні натуральної шкіри, штучної шкіри, вінілу, натуральної та штучної замші. Клей спеціально підібраний для використання його в автотюнингу, але у нього так само дуже широкий спектр застосування в інших областях. Переваги цього клею – в хорошій теплостійкості – до 120 ° C. Запах від Kleiberita швидко випаровується. Клей має високу міцність.

 

 

 

 

Звертайтесь та отримуйте консультацію і ми обов'язково підберемо те, що вам сподобається!