Alcantara®

РЕСПЕКТ КОМФОРТ вже більше десяти років поставляє на ринок України оригінальну тюнинговую Alcantara ®. За ці роки створені сотні неповторних дизайнів салонів автомобілів, враховуючи найвищі вимоги клієнта.

Будь-який автомобіль, де виконано салон з Алькантара , виглядає ексклюзивно, яскраво і зручно. Завдяки своїй функціональності, пластичності і шику Alcantara ® створює в інтер’єрі Вашого авто теплу атмосферу і відчуття стилю.

Складні деталі і дизайн сталевого коня доповнюються багатим видом Alcantara ®

Стилістів і дизайнерів, які працюють над створенням нового образу салону автомобіля, Alcantara ® надихає своєю колірною палітрою і здатністю гармонійно зв’язуватися з іншим матеріалом, будь то, дерево або натуральна шкіра.

Алькантара – це ультрасучасна синтетична тканина з текстильного мікроволокна штучного походження, що нагадує замшу (це композитна штучна замша), розроблена в 70-х роках в Японії. З 1972 створювати Алькантару стали в Італії. Алькантара дуже зручна при пошитті і за нею легко доглядати.

Технологічний процес виготовлення Алькантара досить складний і пояснює високу вартість цього матеріалу. Тому, треба дуже обережно ставитися до продавців незрозумілою тканини, типу Антара , Антра , алькантри або самоклеящаяся  Алькантара . Всі ці назви мають в собі просто схоже поєднання бу кв, копіюють назву  бренд а Алькантара , і до цієї фабричної   Alcantara ® не мають ніякого відношення. Всі оригінальні артикули справжньою   Alcantara ® Ви можете переглянути у нас на сайті. І купити Алькантару Ви зможете так само у нас.

РЕСПЕКТ КОМФОРТ пропонує вибрати три основні види Alcantara ®:

Pannel – для різних панелей (дверних, консолей), торпедо або стелю;

Cover – для обробки сидінь;

Perforation – для вставок в сидіння.

Ексклюзивно пропонуємо кілька видів круглої перфорації на сріблястій основі.